Це напрям, що передбачає поширення журналістських матеріалів через мережу Інтернет або створення власного блогу в соціальних мережах.
Завдання фахівця цієї спеціальності – максимально об’єктивно подавати громадськості актуальну інформацію та в разі потреби проаналізувати її.
Цей сучасний канал комунікації зацікавлює аудиторію тим, що він має довіру публіки й особливі корпоративні стосунки, що засновані на цікавості до деталей інформації, можливостей неформальної дискусії, оцінки, критики.
Під час навчання студенти опановують різні спеціальності, які допоможуть освоїти професію та стати кваліфікованими фахівцями. Поглиблене вивчення, запропонованих програмою предметів, дозволить дізнатися усі секрети професії.
Кваліфікований фахівець завжди потрібен пресі, телебаченню чи інформаційним агенціям. Існує понад 50 посад, на яких може працювати цей спеціаліст.
Такі професіонали необхідні в найрізноманітніших сферах:
Заробітки кваліфікованого фахівця завжди дуже високі.
Заробітки фахівців в Інтернет-журналістиці чи блогерстві можуть сягати від 10 000 до 200-300 тис. гривень і більше!
Для цієї сфери характерна можливість ознайомлення з матеріалом з будь-якої точки світу одночасно багатьма користувачами кіберпростору і додавання відгуків до записів безпосередньо в електронному середовищі.
Ринок праці вирізняється серед інших своїми великими розмірами та можливостями. Ця професія забезпечить вам розвиток як з професіональної точки зору, так і з особистісної.
Зв'язки з громадськістю і реклама
Тележурналістика та новітні медіакомунікації
Інтернет-журналістика та блогінг
Медіакомунікації та діджитал продакшн
Консультують: