Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905        
(096) 824 3154
Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович
(063) 674 45 52
Яцевський Ярослав

ТОП-5 ДИСЦИПЛІН, ЯКІ СФОРМУЮТЬ ТЕБЕ ЯК ЖУРНАЛІСТА

Журналістика - це завжди баланс між творчістю і ремеслом. Ремесло у тому, що вона має ужитковий характер, спрямований на досягнення очікуваного результату із формуванням громадської думки в певному напрямку. Але бути журналістом - безперервна творчість. Саме так потрібно сприймати професію журналіста.

Кожен журналіст береться за перо в потребі творчості, у пошуку самовираження. Тому, щоб знати, у яке русло направити свою енергію, ми підготували для вас топ-5 дисциплін, які сформують вас як журналістів:

  1. Основи журналістики - є однією з головних складових частин університетської журналістської освіти, яка вводить студентів-журналістів у спеціальність. Окремі розділи цього курсу, які стосуються теорії та історії журналістики, її жанрової своєрідності, журналістської деонтології, специфіки діяльності інформаційних агентств, забезпечення правових основ діяльності ЗМІ.
  2. Спічрайтинг та копірайтинг - допоможуть вам створити неперевершені публічні виступи та письмові доповіді, які дозволяють логічно і переконливо виступати перед аудиторією або використовувати тексти, як письмову інформацію. Також ці дисципліни навчать вас розробці слоганів, написанні рекламних текстів, статей, прес-релізів, буклетів, PR-текстів, текстів для сайтів; 
  3. Нетворкінг - дисципліна, яка поглибить ваші вміння комунікувати, створювати мережі контактів, за допомогою яких можна максимально швидко та ефективно вирішити будь-які завдання. Вміння нетворкінгу є надважливим у сфері журналістики, адже наше життя складається з постійних комунікацій.
  4. Вебдизайн та мультимедійні технології - обов’язкова освітня компонента навчального плану, яка сприяє підготовці фахівців з високим рівнем професійної компетентності у галузі інформаційних медіатехнологій. 
  5. Інтернет-журналістика - з розвитком інтернет–технологій та збільшенням розмаїття мультимедійних джерел інформації роль журналістів як професійних навігаторів у глобальній комп’ютерній мережі зростає. Тому використання інтернету як швидкісного телекомунікаційного каналу для: прямих включень, обміну відеоматеріалами, телемостів, онлайн-конференцій, мовлення в Інтернеті, спілкування з телеглядачами, інтерв’ю на відстані - всього цього ви навчитесь на інтернет-журналістиці. 

Нагадуємо, у попередній публікації ви можете дізнатися, що відомо про НМТ-2023 з фізики

logo-bottom2.jpg

Зв'язки з громадськістю і реклама

Тележурналістика та новітні медіакомунікації

Інтернет-журналістика та блогінг

Медіакомунікації та діджитал продакшн

Консультують:

© 2023 Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики.