Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905        
(096) 824 3154
Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович
(063) 674 45 52
Яцевський Ярослав

ПІДБІРКА МОТИВУЮЧИХ КНИГ, ЯКІ МОЖУТЬ ДОПОМОГТИ ВАМ У ЖИТТІ

Факультет PR, журналістики та кібербезпеки підготував кілька книг, які можуть стати для вас джерелом мотивації та натхнення:

  1. "Думай та збагачуйся" Наполеона Хілла - це класична книга, яка навчить вас, як думати успішно та досягати своїх мрій. Книга містить історії успіху відомих людей та практичні поради, які допоможуть вам стати успішним.
  2. "Сила позитивного мислення" Нормана Вінсента Піла - ця книга навчить вас, як виживати в складних життєвих ситуаціях та змінювати своє життя за допомогою позитивного мислення. Книга містить численні історії успіху та практичні поради.
  3. "Хочеш бути багатим? Думай та розмірковуй як багаті люди" Т. Гарв Екер - ця книга пропонує практичні поради, які допоможуть вам стати багатим та успішним. Книга містить історії успіху відомих людей та практичні вправи для розвитку успішних звичок.
  4. "Хайвей до нікуди" Джека Керуака - ця книга стала класикою американської літератури. Це роман-подорож, який описує пригоди письменника та його друзів під час подорожі по країнах Америки. Книга може надихнути вас на те, щоб вирушити у подорож та жити за власними правилами.
  5. "Хрестоматія для душі" Джека Кенфілда, Маркіа Хенсона та Маркіа Вілліамса - ця книга містить різноманітні історії успіху, які можуть надихнути вас на досягнення ваших мрій. Книга містить історії відомих людей, які здолали виклики життя та досягли своїх цілей.

Читайте корисні книги та збагачуйте свій внутрішній світ!

Нагадуємо, у попередній публікації ви можете дізнатися про топ-5 дисциплін, які сформують тебе як журналіста.

logo-bottom2.jpg

Зв'язки з громадськістю і реклама

Тележурналістика та новітні медіакомунікації

Інтернет-журналістика та блогінг

Медіакомунікації та діджитал продакшн

Консультують:

© 2023 Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики.