Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905        
(096) 824 3154
Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович
(063) 674 45 52
Яцевський Ярослав

ЯК ЗНАЙТИ МОТИВАЦІЮ ЩОСЬ ВЧИТИ?

Знайти мотивацію щось вчити може бути складно, особливо якщо потрібно вивчити те, що не викликає у вас цікавості. Ось кілька порад, які можуть допомогти знайти мотивацію для вивчення нового матеріалу:

  1. Зрозумійте, чому вам потрібно вчити це. Спробуйте знайти зв'язок між вивченням матеріалу та своїми особистими цілями. Наприклад, якщо ви вивчаєте іноземну мову, замість того, щоб думати про це як про обов'язок, подумайте про те, як це може допомогти вам у майбутньому, наприклад, для подорожей або роботи.
  2. Знайдіть співрозмовника або спільноту для навчання. Знайти когось, з ким ви можете обговорювати та ділитися своїми враженнями щодо матеріалу, може зробити процес вивчення цікавішим та більш забарвленим. Ви можете приєднатися до групи в соціальних мережах або шукати спільноти в реальному житті, які обговорюють тему вашого навчання.
  3. Поділіть матеріал на менші частини. Намагайтеся не думати про весь матеріал в цілому, а розбивайте його на менші, більш зрозумілі та здобуткові частини. Наприклад, якщо ви вивчаєте нову техніку, розгляньте її частини окремо та вивчайте їх по одному.
  4. Знайдіть для себе виклик. Спробуйте створити виклик для себе, наприклад, здобути певну кількість знань, пройти тест, відвідати конференцію або подію, пов'язану з вашим навчанням. Виклик може стати мотивацією для досягнення цілей.

Сподіваємося, що ці поради ви будете впроваджувати у своє життя!

Нагадуємо, у попередній публікації ви можете дізнатися про підбірку мотивуючих книг, які можуть допомогти вам у житті.

logo-bottom2.jpg

Зв'язки з громадськістю і реклама

Тележурналістика та новітні медіакомунікації

Інтернет-журналістика та блогінг

Медіакомунікації та діджитал продакшн

Консультують:

© 2023 Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики.