Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905        
(096) 824 3154
Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович
(063) 674 45 52
Яцевський Ярослав

Зіркові студенти

Ярослав Яцевський
Ярослав Яцевський
Посада
Студент-магістр спеціальності «PR і журналістика» у Київському національному університеті культури і мистецтв. Ярослав Яцевський - керівник креативної групи кафедри PR та журналістики, SMM-менеджер, PR-менеджер, прессекретар, журналіст, викладач. Помічник-консультант народного депутата України.
Аліса Сироватська
Аліса Сироватська
Посада
Студентка 2  курсу кафедри PR та журналістики. Молодша піарниця співака Wellboy. Піарниця хіт-параду «12-2» у Радіо «Промінь» та Радіо «Прищепкін» - Ukrainian Top-40.  Авторка телеграм-каналу «Алоо, піарнику?». Активно розвиває себе та надихає інших.
Макс Яковенко
Макс Яковенко
Посада

Студент 3 курсу кафедри PR та журналістики. Вже рік працює на телеканалі «LIVE». Нещодавно Максим повернувся з відрядження із зони ООС. Побував у: Красногорівці, Мар’їнці, Станиці Луганскій, Світлодарську, Щасті, Сєвєродонецьку, Нью-Йорку. Вдалося на власні очі побачити руйнівні наслідки війни. І хоч на мить опинитися на місці людей, які ледь не щоночі вимушені засинати під звуки пострілів.

Катерина Геркіял
Катерина Геркіял
Посада
Студентка 3 курсу кафедри PR та журналістики. Працює SMM-менеджером Михайла Поплавського. Активно та вдало веде соціальні мережі. Постійно розвивається. Старанна до навчання.
Олександра Бондар
Олександра Бондар
Посада

Студентка 3 курсу кафедри PR та журналістики. Студдекан тік ток Факультету. Голова медіакомітету. Помічниця піарника Наталії Могилевської. Активна, позитивна, цілеспрямована та життєрадісна.

Даріна Глущенко
Даріна Глущенко
Посада
Студентка 5 курсу кафедри PR та журналістики. Мала досвід роботи на телеканалі «Kyiv Life». Працює тривалий період кореспондентом на телеканалі «Прямий». Веде власний інстаграм про роботу на телебаченні. Також, проводить цікаві майстер-класи першокурсникам ,яких надихає та мотивує своїм успішним досвідом.
Валерія Сучкова
Валерія Сучкова
Посада
Студентка 4 курсу кафедри PR та журналістики. Працює тележурналістом і телеведучою футбольного проекту «Футбольний формат» на телеканалі ЕСПРЕСО.ТВ. Співведуча на програмі «Євро - 2020», інтерв‘юєр українських футболістів та тренерів. Яскрава, активна і позитивна.
Наталія Головко
Наталія Головко
Посада

Студентка 3 курсу кафедри PR та журналістики. На даний момент SMM-менеджер Михайла Поплавського, займається його Telegram-каналом та допомагає зі сторінкою в Instagram, SMM-менеджер будинку тіктокерів “TopTeamHouse”, парку атракціонів “Neopolis”, креатор різних зйомок для блогерських колаборацій.

Видатні випускники

Ірина Кудашова
Ірина Кудашова
Посада
Випускниця 2021 року кафедри PR та журналістики. Українська акторка, стала відомою в 2015 році, завдяки ролі Вероніки у серіалі "школа". На сьогодні Ірина і надалі активно бере участь у кіно та розвиває свій блог в інстаграмі.
Анастасія Кузнєцова
Анастасія Кузнєцова
Посада
Магістр кафедри PR та журналістики.  На даний момент знайшла себе в професії продюсера на телеканалі "Live". На своєму профілі Facebook розповідає про роботу, цілі та досягнення у професійній сфері.
Ігор Парфенюк
Ігор Парфенюк
Посада

Декан факультету PR, журналістики та кібербезпеки. Здобув вищу освіту в Київському національному університеті культури і мистецтв за спеціальністю «менеджмент організацій», кваліфікацією магістра з менеджменту організацій, менеджера зв’язків з громадськістю. Є кандидатом наук із соціальних комунікацій (захистив дисертацію на тему «Сучасні інформаційні війни в Україні: комунікаційні, соціокультурні, історичні аспекти»). Учасник освітньої програми для молоді «PR-Ukraine. Growth in PR» (організатор – AIESEC) й
освітнього проекту «PolitPR». 2010 р. – пройшов міжнародне стажування з менеджменту в Польщі на автомобільному заводі «KORAM ZZM POLAND Sp. zo.o.» та органах польської законодавчої влади «Sejm Rzeczypospolitej Polskiej».

Даша Слєсаренко
Даша Слєсаренко
Посада

PR-менеджер на телеканалі 1+1, раніше працювала піар-директором в компанії "Dan Balan".

Ганна Іваненко
Ганна Іваненко
Посада

Фешн-стиліст в академії Андре Тана. Виконавчий редактор по Києву у виданні "Floga’ ". Раніше  мала нагоду працювати головним редактором HOCHU.ua.

Дмитро Комаров
Дмитро Комаров
Посада
Український журналіст, фотограф,автор та ведучий програми «Світ навиворіт» на телеканалі 1+1. З 2020 року має звання заслуженого журналіста України.
Антоніна Матвієнко
Антоніна Матвієнко
Посада
Співачка і акторка, власниця розкішного і дуже ніжного голосу. Антоніна приймала участь у першому сезоні телепроєкту «Голос країни», а зараз розвиває свою сольну кар’єру.
Анна «Ахава» Тесленко
Анна «Ахава» Тесленко
Посада

Українська журналістка ведуча телеканалу ICTV. Свою професійну діяльність починала зі спортивної журналістики-була ведучою програми «Інший футбол».Зараз Анна веде популярну телепрограму «Ранок у великому місті», займається волонтерством то допомагає військовим в АТО.

Інна Борзило
Інна Борзило
Посада

PR-менеджер, головний редактор «Чесно» та виконавчий директор «Центр.UA».

Крістіна Коваль
Крістіна Коваль
Посада
Журналіст на телеканалі М1.
Ілля Вишневецький
Ілля Вишневецький
Посада

Український актор, в якого за спиною робота у більш ніж 15 проєктах.

Валерія Яхненко
Валерія Яхненко
Посада

Власник та СEO студії дизайну «247 creative design and dіgіtal», співзасновниця модельного агентства «FP models agency».

Марина Скиба
Марина Скиба
Посада

Директор модельної агенції «Fp-models»

Єлизавета Секретаренко
Єлизавета Секретаренко
Посада
Редакторка на телеканалі «112».
logo-bottom2.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

  • Лисинюк Марина Віталіївна
    (098) 341 49 30
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
    (096) 824 31 54
© 2022 Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики.