Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905        
(096) 824 3154
Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович
(063) 674 45 52
Яцевський Ярослав

Видатні випускники

Ірина Кудашова
Ірина Кудашова
Посада
Випускниця 2021 року кафедри PR та журналістики. Українська акторка, стала відомою в 2015 році, завдяки ролі Вероніки у серіалі "школа". На сьогодні Ірина і надалі активно бере участь у кіно та розвиває свій блог в інстаграмі.
Анастасія Кузнєцова
Анастасія Кузнєцова
Посада
Магістр кафедри PR та журналістики.  На даний момент знайшла себе в професії продюсера на телеканалі "Live". На своєму профілі Facebook розповідає про роботу, цілі та досягнення у професійній сфері.
Ігор Парфенюк
Ігор Парфенюк
Посада

Декан факультету PR, журналістики та кібербезпеки. Здобув вищу освіту в Київському національному університеті культури і мистецтв за спеціальністю «менеджмент організацій», кваліфікацією магістра з менеджменту організацій, менеджера зв’язків з громадськістю. Є кандидатом наук із соціальних комунікацій (захистив дисертацію на тему «Сучасні інформаційні війни в Україні: комунікаційні, соціокультурні, історичні аспекти»). Учасник освітньої програми для молоді «PR-Ukraine. Growth in PR» (організатор – AIESEC) й
освітнього проекту «PolitPR». 2010 р. – пройшов міжнародне стажування з менеджменту в Польщі на автомобільному заводі «KORAM ZZM POLAND Sp. zo.o.» та органах польської законодавчої влади «Sejm Rzeczypospolitej Polskiej».

Даша Слєсаренко
Даша Слєсаренко
Посада

PR-менеджер на телеканалі 1+1, раніше працювала піар-директором в компанії "Dan Balan".

Ганна Іваненко
Ганна Іваненко
Посада

Фешн-стиліст в академії Андре Тана. Виконавчий редактор по Києву у виданні "Floga’ ". Раніше  мала нагоду працювати головним редактором HOCHU.ua.

Дмитро Комаров
Дмитро Комаров
Посада
Український журналіст, фотограф,автор та ведучий програми «Світ навиворіт» на телеканалі 1+1. З 2020 року має звання заслуженого журналіста України.
Антоніна Матвієнко
Антоніна Матвієнко
Посада
Співачка і акторка, власниця розкішного і дуже ніжного голосу. Антоніна приймала участь у першому сезоні телепроєкту «Голос країни», а зараз розвиває свою сольну кар’єру.
Анна «Ахава» Тесленко
Анна «Ахава» Тесленко
Посада

Українська журналістка ведуча телеканалу ICTV. Свою професійну діяльність починала зі спортивної журналістики-була ведучою програми «Інший футбол».Зараз Анна веде популярну телепрограму «Ранок у великому місті», займається волонтерством то допомагає військовим в АТО.

Інна Борзило
Інна Борзило
Посада

PR-менеджер, головний редактор «Чесно» та виконавчий директор «Центр.UA».

Крістіна Коваль
Крістіна Коваль
Посада
Журналіст на телеканалі М1.
Ілля Вишневецький
Ілля Вишневецький
Посада

Український актор, в якого за спиною робота у більш ніж 15 проєктах.

Валерія Яхненко
Валерія Яхненко
Посада

Власник та СEO студії дизайну «247 creative design and dіgіtal», співзасновниця модельного агентства «FP models agency».

Ярослав Яцевський
Ярослав Яцевський
Посада
Магістр кафедри PR і журналістики. Ярослав Яцевський - SMM-менеджер, PR-менеджер, прессекретар, журналіст, викладач. Помічник-консультант народного депутата України.
Даріна Глущенко
Даріна Глущенко
Посада
Магістр кафедри PR і журналістики. Мала досвід роботи на телеканалі «Kyiv Life». Працювала тривалий період кореспондентом на телеканалі «Прямий». Веде власний інстаграм-блог про роботу на телебаченні. Також, проводить цікаві майстер-класи першокурсникам, яких надихає та мотивує своїм успішним досвідом.
Валерія Сучкова
Валерія Сучкова
Посада
Магістр кафедри PR і журналістики. Працює тележурналістом і телеведучою футбольного проекту «Футбольний формат» на телеканалі ЕСПРЕСО.ТВ. Була співведучою на програмі «Євро - 2020», інтерв‘юєр українських футболістів та тренерів. Яскрава, активна і позитивна.
Андрій Крутаков
Андрій Крутаков
Посада
Випускник Київського національного університету культури і мистецтв. Автор курсу для SMM-ників та Instagram-підприємців Digital Бункер. Голова відділу маркетингу в міжнародній ювелірній компанії VAR▴VAR. Викладач з Цифрового медіапростору в Київському палаці дітей та юнацтва.
Марина Скиба
Марина Скиба
Посада

Директор модельної агенції «Fp-models»

Ангеліна Фесенко
Ангеліна Фесенко
Посада

Випускниця - журналістка, прес-секретар АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ». Веде комунікаційну діяльність від імені компанії, взаємодіє зі ЗМІ та готує відповідні матеріали про діяльність підприємства.

Єлизавета Секретаренко
Єлизавета Секретаренко
Посада
Редакторка на телеканалі «112».
logo-bottom2.jpg

Зв'язки з громадськістю і реклама

Тележурналістика та новітні медіакомунікації

Інтернет-журналістика та блогінг

Медіакомунікації та діджитал продакшн

Консультують:

© 2023 Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики.