Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905        
(096) 824 3154
Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович
(063) 674 45 52
Яцевський Ярослав

Академічна мобільність здобувачів освіти

Академічна мобільність є важливим елементом сучасної вищої освіти, що надає здобувачам освіти можливість отримати нові знання і досвід в інших країнах та університетах. Ця форма навчання дозволяє студентам поглибити свої знання в галузі журналістики та PR, підвищити рівень іноземної мови, збагатити свій життєвий досвід та познайомитись з новими культурами.

Загалом, академічна мобільність є важливим етапом у розвитку здобувача освіти та формуванні його професійних компетентностей. Однією із головних переваг академічної мобільності є можливість вивчення нових предметів, або ж розгляду їх, але з іншої перспективи. Це дозволяє студентам розширити свій світогляд та отримати нові знання, які будуть корисні в подальшій кар'єрі. Крім того, академічна мобільність допомагає розвинути навички міжкультурної комунікації та співпраці.

Здобувачі вищої освіти кафедри мають можливість брати участь у програмі Еразмус+ (http://knukim.edu.ua/erasmus/), в рамках якої студентка кафедри Караваєва Вероніка пройшла міжнародні стажування в Греції та Естонії та отримала відповідні сертифікати (http://kzgizh.knukim.edu.ua/nauka/naukova-robota-studentiv).

Також, студенти кафедри проходять практичну підготовку за кордоном. Зокрема Ганжа Альбіна Андріївна, 4 курс, ПР-19, проходить стажування у Великобританії в компанії «MASHA POPOVA Ltd». Велічковська Ольга Вікторівна, 4 курс, ПР-19, стажується в Німеччині в готелі «Air Berlin Alexanderplatz».  Літвінчук Анна Володимирівна, 4 курс, ПР-29 проходить стажуання у Польщі в SP ZOO «Freedom Digital». Мітькіна Вероніка Олександрівна, 4 курс, ПР-29 стажується теж в цій країні в SP ZOO «Euromotion». Бервінова Олександра Михайлівна, 4 курс, Ж-39, в Іспанії у «ENCA CAPITAL INMO SL».

 

logo-bottom2.jpg

Зв'язки з громадськістю і реклама

Тележурналістика та новітні медіакомунікації

Інтернет-журналістика та блогінг

Медіакомунікації та діджитал продакшн

Консультують:

© 2023 Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики.