Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905        
(096) 824 3154
Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович
(063) 674 45 52
Яцевський Ярослав

Графік проходження практики

Повідомлення

Бази практики 2022-2023

Програми практики ОП «Зв’язки з громадськістю та реклама»

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс

Програми практики ОП «Журналістика»

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс

Щоденники практики

Ознайомча практика (1 курс)

Навчальна практика (2 курс)

Виробнича практика (3 курс)

Переддипломна практика (4 курс)

Проведення майстер-класів на кафедрі зв'язків з громадськістю та журналістики

Університет, систематично запрошує та проводить майстер-класи для охоплення уваги абітурієнтів та студентів кафедри, спілкування з лектором є невід’ємною частиною навчальної програми, це чудова можливість поспілкуватися з досвідченою та цікавою людиною, обмінятися думками та поглядами на сучасний світ.

Завдяки Університету у студентів, була можливість зустрітися з багатьма відомими особистостями, які ділилися своїм досвідом в сфері журналістки, піару та реклами. Так, протягом останнього часу до нас завітали: засновник ютуб каналу Тарас Себестянович, кореспондентка «UA:Суспільне» Дарія Кінша, стратег діджитал-агентства «Saphira» та виконавчий директор «Kiev Fashion Institute Марія Волошина», ведучий телеканалу «Рада» Назар Довгий, актор ютуб-проекту «Чоткий Паца» - Костя Колепка, політтехнолог і голова Ради Міжнародної асоціації «Вільна Україна» Денис Бегкшен. 

Під час зустрічей, студенти мають змогу дізнатися всі тонкощі професії спілкуючись з людьми, більшість з яких є випускниками нашого університету, що вже чогось досягли і можуть поділитися досвідом. Спікери  розповідали про свої помилки та невдачі на шляху до омріяної професії, не уникаючи ризику та відчиняючи двері до багатьох високооплачуваних професій, які студент може отримати, завдяки нашій кафедрі.

Студентське життя в КНУКІМ - це безліч можливостей та знайомств. Спілкуючись зі спікером студент має можливість опановувати додаткові навички, від кореспондента до редактора або ведучого, отримуєш поради стосовно манери спілкування з гостем, як правильно налаштувати до себе людину у якої ти береш інтерв’ю.
logo-bottom2.jpg

Зв'язки з громадськістю і реклама

Тележурналістика та новітні медіакомунікації

Інтернет-журналістика та блогінг

Медіакомунікації та діджитал продакшн

Консультують:

© 2023 Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики.