Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905        
(096) 824 3154
Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович
(063) 674 45 52
Яцевський Ярослав

Відгуки випускників

Влада Антонова
Влада Антоновафахівець з маркетингових комунікацій у компанії «Мері Кей»
Рік випуску: 2017
Відгук
«Навчання в КНУКіМ - одна з найяскравіших сторінок мого життя, адже це університет, який дає не просто освіту, а дещо набагато цінніше - практику! Вже з першого курсу ви маєте предмети за спеціальністю, проходите фахову практику та спілкуєтеся з гуру своєї справи прямо на лекціях. Адже викладачі профільних дисциплін знають про свою спеціальність не з підручників, а саме вийшли з чергового брейн шторму та вже поспішають поділитися новим кейсом або викликами із студентами. А ще це університет яскравого студентського життя: не самими аудиторіями та сесіями має бути сповнене буття молоді! Конкурси, заходи, культурні події - цього у нашому житті вистачало з головою. Покидаючи стіни закладу я не мала проблем із працевлаштуванням адже, по-перше, вже мала досвід роботи, а по-друге «наші люди - всюди»: фактично у кожному найбільшому холдингу чи компанії, так чи інакше дотичних до творчого сегменту, обов‘язково вже є наші випускники!»
Елліна Берендєєва
Елліна Берендєєва студентка державного університету Г. Гейне; асистент проєкту (діяльність у рамках менеджменту та комунікації) у головному центрі підвищення кваліфікації у ремісничій галузі м. Дюсельдорф. (Німеччина)
Рік випуску: 2018
Відгук
«Найцінніші знання, незвичайний досвід та найщиріші люди. Саме ці перші почуття та думки виникають, коли йде мова про кафедру "Зв'язків з громадськістю та журналістики" у КНУКіМ. Пишаюсь тим, що наша кафедра завжди мала можливість запрошувати цінні викладацькі кадри та сприяла творчій реалізації студентів. Вважаю унікальним те, що поряд з творчим розвитко, наукова діяльність так само підтримувалась тим самим різноманітно збагачувавши інтелект. Я з посмішкою згадаю лекції та семінари з ПР, коли у процесі роботи зустрічаю терміни або концепції, які колись вивчали. Дякую за неперевершені студентські роки та знання, які створили з мене справжнього фахівця!»
Аліна Буйновська
Аліна Буйновська компанія ZLATO (№3 E-commerce-рітейлер в jewelry)
Рік випуску: 2019
Відгук
"Як швидко пролетіли найкращі студентські роки! Хочу висловити слова вдячності нашим чудовим викладачам з кафедри PR! Ви завжди були поруч, підтримуючи, коригуючи і направляючи наші бунтівні голови) Окремо дякую нашому улюбленому куратору @igor_parfeniuk, Ви відкрили в мені любов до театру. Спасибі Вам за величезний багаж знань, навички і досвід, якими Ви щедро ділилися) Я закохалась у Київ, університет та людей, що там навчались) Із впевненістю можу сказати, що це були кращі роки мого життя! Роки у гуртожитку були шикарні. Тільки хто навчався в КНУКіМ знає цю незрівнянну атмосферу. У всіх іспити, екзамени, кіпіш, а у нас завжди свято) Завдяки здобутим знанням, я вже маю 3 роки досвіду SMM - спеціалістом у відділі маркетингу. Вже встигла попрацювати з такими брендами: KASTORIA, WOWBODY, JOJO, GIULIA. Безмежно дякую) я цього ніколи не забуду!"
Ілля Вишневецький
Ілля Вишневецькийактор, проектний менеджер
Рік випуску: 2021
Відгук
«Навчання в КНУКіМ було насиченим та цікавим. Купа нових друзів, знайомств, справжні студентські тусовки. Викладачі-справжні професіонали. На парах завжди було цікаво. Багато інтерактиву, цікавих і творчих завдань. Було круто!»
Антон Долгов
Антон Долгов стратег в Institute of Cognitive Modeling
Рік випуску: 2015
Відгук
«Кафедра PR та реклами КНУКіМ – оптимальний старт для людини, що планує пов’язати своє майбутнє життя з комунікацією та створенням брендів. Професійні, вдумливі, вимогливі, ерудовані, чуйні та харизматичні викладачі, що не лише знають теорію, а й втілили в життя безліч проєктів та діляться практичним досвідом. Ці люди – головна цінність нашої кафедри. Тому дуже пишаюся, що мав змогу навчатися у кращих. Не знаю, як це влаштовано в інших ВНЗ, але викладачі кафедри реклами та PR мають суперздібніть закохати в професію з перших лекцій та дати поштовх для невпинного зростання навіть на межами університету. Комфортні та сучасні аудиторії, активне студентське життя, лекції від спікерів зі світовим ім’ям та спільнота, що сформувалася в КНУКіМ також є важливими перевагами. В цьому оточенні з великою вірогідністю можна зустріти близьких по духу друзів, майбутніх колег чи партнерів.»
Ірина Дрожджаль
Ірина Дрожджаль директор маркетингу готелю Бацувка Радава СПА (Польща)
Рік випуску: 2015
Відгук
«В університеті культури я отримала не тільки теоретичні знання, але й дуже багато практичних навичок, які й до сьогодні використовую у моїй роботі. Починаючи працювати за кордоном, я неодноразово підкреслювала, що саме alma mater зіграла ключову роль у моєму професійному розвитку - за що я їй дуже вдячна. Найкращі викладачі, креативна атмосфера і яскраве студентське життя! Дякую, рідний університете!»
Ульяна Гнат
Ульяна ГнатMarketing Director Chefs Group
Рік випуску: 2017
Відгук
"Завжди згадую студентські роки з посмішкою. Адже це був один з найкращих періодів мого життя. Навіть після закінчення навчання стіни alma mater залишаються рідними, а викладачі кафедри дарують теплі спогади. В університеті працюють люди, які не лише діляться знаннями, а й дарують кожному частинку свого серця. Це дорого коштує. А ще, університет дає атмосферу щастя і впевненості у власних силах. Повірте, такий коктейль заряджає на успіх. І знаєте, я завжди з гордістю кажу, що навчалась у Київському національному університеті культури і мистецтв. І так буде завжди!"
Діана Дяченко
Діана Дяченко Співласник діджитал-агенції «Xaoc Agency»; Бізнес-школа «LABA» — продюсер освітніх курсів; Організатор бізнес івентів/конференцій
Рік випуску: 2021
Відгук
«Мене ніколи, ні в чому не обмежували батьки та давали повну свободу вибору, починаючи від гуртків у першому класі, закінчуючи університетом. Так склалося, що я завжди знала, ким хочу бути. І одного разу зі мною трапився Київський Національний Університет Культури та Мистецтв — це кохання на все життя! Зіркові викладачі, цінні майстер-класи, тусовка на перервах, шалені івенти і що не мало важливо, комфортні умови! А ще, я вважаю, що у нас була шалена група з 45 осіб. Вдячна університету та людям за те, що я та, ким має бути!»
Клим Зубатов
Клим Зубатов директор по маркетингу і реклами
Рік випуску: 2017
Відгук
«Навчання в Київському Національному університеті культури і мистецтв на кафедрі "Реклами та PR" було дуже плідним та цікавим. Дуже вдячний професійним викладачам, які змогли навчити багатьом маркетинговим та PR'ним прийомам. Ці прийоми я використовую в роботі до сих пір, на протязі вже майже 10 років. Викладачі завжди розбирали з нами і теоретичні, і практичні матеріали. Це дуже круто допомагало швидко зрозуміти теорію, закріпити її, та йти далі. Атмосфера на кафедрі "Реклами та PR" була дуже хорошою. Студенти допомогали один одному, разом вирішували складні завдання, та разом відпочивали. Багато ще можу говорити, але скажу останнє: я щасливий, що навчався на кафедрі "Реклами та PR", дуже дякую всім викладачам без виключення та дуже вдячний своїм одногрупникам та однокурсникам за чудові 5 років навчання. З деякими з них ми друзі вже близько 15 років, з моменту знайомства на першому курсі.»
Ганна Іваненко
Ганна Іваненко виконавчий редактор онлайн-журналу "Folga' "
Рік випуску: 2012
Відгук
"Почну з того, що викладачі університету дають всі необхідні базові знання та, що дуже важливо, впевненість в собі. Далі все залежить від студента та його життєвих та професійних цілей. Час від часу виступаю з майстер-класами в нашому виші та бачу неабияку зацікавленість молоді, які прагнуть розвиватися та працювати за спеціальністю. Окремо відзначу той факт, наскільки технологічними стають аудиторії та обладнання. Тішить, що університет йде в ногу з часом."
Дар‘я Коваленко
Дар‘я Коваленко Спеціаліст з просування брендів у TikTok, режисер
Рік випуску: 2021
Відгук
"Я ні на секунду не пожалкувала, що обрала КНУКіМ для вступу у 2017 році. Свобода діяльності і цікаве навчання було для мене пріоритетом, тому тут я точно не помилилася. Пари в університеті були повністю спрямовані на нашу спеціалізацію. Навіть теорія, яку не всі полюбляють була дуже потрібною у майбутньому. Найголовніший показник того, що викладачі були круті - це коли ти пам‘ятаєш цю людину і після завершення універу, а таких було багато. З творчим підходом, професіоналізмом та людяністю, що для молодого студента теж дуже важливо. Під час навчання я спробувала для себе багато варіантів того, чим би я хотіла займатись: копірайтинг, помічник PR-менеджера, SMM, маркетинг. Кожен напрямок приводив до подальшого розвитку в своїй сфері. Дякую університету за крутий досвід, навчання, класне оточення та свободу. Далі - більше"
Крістіна Коваль
Крістіна КовальЖурналіст-кореспондент телеканалу М1
Рік випуску: 2020
Відгук
"При вступі до університету абітурієнти зазвичай налаштовуються на «кайфове студентське життя», а в реальності стикаються з обтяжливим студентським навчанням. У КНУКіМ ці сподівання точно не зруйнують! Тут ти чекаєш кожного нового дня навчання, бо знаєш, окрім нудних (будемо відвертими) лекцій, на тебе чекає круте практичне заняття - чи то відвідати кіно і написати відгук, чи то прифотошопити найбільшому ворогу другу голову, а чи взагалі провести репортаж прямісінько зі студентської вечірки. Та що найбільш цінне: на парах ти наврядчи стикнешся з суб‘єктивною оцінкою викладача, бо всі вони - професіонали, що поважають твою думку, а на додаткок ще й працюють в сучасних корпораціях і шарять в усіх тенденціях."
Анастасія Ковальова
Анастасія Ковальова Контент-продюсер у SKVOT
Рік випуску: 2019
Відгук
"Я жодного разу не пошкодувала, що вступила саме на цю спеціальність і саме в цей університет. Дуже пощастило, що Парфенюк Ігор Миколайович був не просто нашим куратором, а наставником і ментором, який завжди захищав наші інтереси. Не можу не згадати Пашкевич Марину Юхимівну, яка на перших двох курсах стала справжнім провідником у світ піару та реклами, за що я їй вдячна і сьогодні. На мою думку, основною відмінністю КНУКіМ є можливість студентам кожного курсу проходити доволі тривалу практику в різних компаніях. Саме це допомагає тобі обрати сферу, знайти першу роботу та отримати безцінні практичні навички. До того ж керівництво університету приділяє немало часу для організації майстер-класів і зустрічей із талановитими особистостями, які діляться безцінним досвідом."
Тарас Кольба
Тарас КольбаФахвець відділу продажів та корпоративного консалтингу
Рік випуску: 2018
Відгук
"Будучи уже колишнім студентом кафедри "Реклами та PR" до сьогодні щиро усміхаюсь, коли мене запитують про отриману Вищу освіту). На момент 2012 року - це була найпрестижніша кафедра. Ніхто толком не міг пояснити хто такі ті PR-ники, але всі розуміли, це щось "на богатом". Програми базувались на матеріалах американських книг, котрі ще бачили Гаррі Трумена в овальному кабінеті. А перелік дисциплін на сесії був схожий на сюжет першої книги про іншого Гаррі). ⠀Однак викладацькому складу кафедри вдалося неможливе. Вони власним прикладом показали як сильно потрібно любити та поважати свій фах. Прищепили нам цінності, яких так не вистачало "рекламщикам нульовий". Передали нам віру у те, що кожен має шанс змінити цілу індустрію. Саме у нас були майстер-класи з "недосяжними фахівцями зі сфери", практичні, де розроблялися цілі маркетингові стратегії для реальних бізнесів та модулі з майстерності написання спічів для Президента. ⠀Саме ми були причетні до "золотих" років" університету Поплавського". Саме це покоління зараз створює більшість крутих реклам, перформансів, політичних акцій та корпоративних стратегії, що працюють на Вас (Читай - дорога моя Цільова Аудиторія:) ⠀Процес навчання на кафедрі "Реклами та PR" був схожий на нескінченний корпоративний event, де "І тамада прикольний і конкурси інтересні". В результаті – більшість випускників таки спробували себе у цій складній сфері, хтось досягнув приголомшливого успіху. А найважливіше, ми отримали потужний фундамент для виживання в суспільстві. ⠀Викладачі нашої кафедри сміло займали перші місця в рейтингу всього університету. А студенти при знайомстві зі справжнісінькою гордістю і ноткою зверхності говорили "ми з факультету PR" ⠀Я і досі кажу цю фразу з такою ж інтонацією).
Андрій Крутаков
Андрій Крутаков Chief Marketing Officer (CMO) at VARVAR jewelry Викладач цифрового просування та медіанетворкінгу в Інформаційно-творчому агентстві ЮН-ПРЕС Київського палацу дітей та юнацтва
Рік випуску: 2021
Відгук
"Викладацький склад безсумніву дав найбільш сучасну базу знань, які ми з одногрупниками використовуємо у своїй роботі по сьогоднішній день. Мало університетів і спеціалізованих книжок можуть дати такий матеріал про PR та журналістику, яку я отримав в КНУКіМ. А деякі фішки піару, про які розказували на парах, я не зустрічав ні серед колег, ні на платних вебінарах і тд. За роки навчання я познайомився десятками талановитих, цілеспрямованих та успішних студентів. Хтось із них вже став відомий, хтось на шляху для цього, хтось займає високі посади в топових українських та міжнародних компаніях."
Анна Макаренко
Анна МакаренкоPR-менеджер "White Sales"
Рік випуску: 2017
Відгук
"Вважаю,що це найкращий університет для підготовки спеціалістів з реклами та PR. Профільні предмети викладалися не тільки з подаванням теорії,а й з практичними рекомендаціями. Часто викладачами були ті,хто працював/працює в цій сфері,проводилися зустрічі,презентації, де нам розказували про реалії роботи. Дякую за те,що зберегли бажання/запал навчатися на цій спеціальності та працювати в обраному напрямку!"
Лілія Небувайло
Лілія НебувайлоPR-менеджер
Рік випуску: 2014
Відгук
"Піарниками народжуються! Але тільки у стінах Київського національного університету культури і мистецтв на кафедрі PR і журналістики! Я прийшла навчатися на PR дитиною, а через 5 років вийшла професіоналом. Тут – найкращі викладачі-практики, які, до речі, стають друзями, тут – неймовірно творча атмосфера і сучасні умови навчання. Та найголовніше – величезні можливості! Кафедра дає студентам не тільки знання, тут вчасть мудрості, щирості, професійній доброчесності. І ми таки відкривали всі грані PR, студентського життя і Києва. Я пишаюся, що маю диплом магістра КНУКІМ! І щаслива, що доля привела мене вчитися саме на PR, бо це більше, ніж професія, це – стиль життя, це хобі, це натхнення! І я щиро бажаю студентам кафедри PR і журналістики відчути цей смак і кайф навчання саме тут, саме зараз!"
Влад Ненашко
Влад Ненашко Маркетолог в "Закупка ЮА"
Рік випуску: 2021
Відгук
"Навчання на pr-ника в КНУКіМ назавжди буде для мене в топі найкращих періодів у житті. На факультеті панує позитивна енергетика та відчувається молодість і дружність духу викладачів. Як професіонали, вони відповідально підходять до навчального процесу, намагаючись цікаво донести важливі знання та допомогти розвинути скіли, потрібні для роботи в майбутньому. Та особливо вдячний їм за те, що навіть у свій вільний час завжди приходили мені на допомогу, відповідаючи на мої додаткові запитання та ділились порадами, досвідом, цікавились моїми професійними та особистими досягненнями й прогресом. P.S.: Також, саме тут я зустрів більшість приятелів, яких завжди радий бачити будь-де і трішки поспілкуватися, та своїх кращих друзів, з якими продовжую розділяти найкращі моменти у житті."
Анастасія Олійник
Анастасія ОлійникFormer Account Director at Saatchi&Saatchi Ukraine
Рік випуску: 2012
Відгук
"Навчання в університеті було надзвичайно крутим та якісним, адже нам пощастило з викладацьким складом кафедри - усі викладачі справжні професіонали своєї справи й, що дуже важливо, - не лише теоретики, а й практики. На кафедрі завжди допомагали з усіма питаннями і було відчуття турботи не лише за навчальний процес, а й за наше студентське життя загалом. Знання, отримані в університеті, допомагали не раз у професійній діяльності, тому що викладачі завжди надавали найновішу інформацію та завжди були у тренді."
Анна Павлушенко
Анна Павлушенко копірайтер широкого профілю)
Рік випуску: 2017
Відгук
"Я жодного разу не пошкодувала про обрану спеціальність. Життя нашої кафедри було дуже насичене — яскраві події, круті гості, викладачі-практики, цікаві завдання. Це була та атмосфера, яка ідеально готувала до життя та роботи у креативній індустрії. Вже під час навчання я зрозуміла, який широкий вибір професії я матиму, отримавши цю спеціальність. З другого курсу почала підробляти копірайтером, а вже на останньому році навчання стала повноцінним піар-менеджером в агенції. Знання, досвід і зв‘язки, які я отримала під час навчання, справді знадобились мені у роботі. Так, мене це дивувало, адже зараз не так часто можна зустріти людей, котрі працюють за спеціальностю. Пройшло більше п’яти років після випуску. Я встигла попрацювати з багатьма компаніями — як українськими, так і міжнародними. Зараз я знову працюю копірайтером, хоча все ще іноді беру участь в роботі піар-агенції, долучаюсь до брейнстормів, допомагаю створювати піар-концепції. Одним словом, це був такий освітній процес, який заохочує тебе пірнути в цю професію, а не зненавидіти її. Ну і їдальні у нас були класні"
Нікіта Пашковський
Нікіта Пашковський Стратег
Рік випуску: 2014
Відгук
"Кафедра PR та Журналістики (тоді ще PR і реклами) – це п’ятирічний on-boarding до світу інтелектуальної праці. Саме тут закладаються основи майбутнього спеціаліста-комунікаційника: те, як ти говориш, як пишеш, як мислиш та відчуваєш оточуючий світ. Ніби фундамент для необхідних у майбутньому hard-skills, який по цеглині закладається кожним досвідченим викладачем кафедри. Та, врешті-решт, що може бути крутішим за відчуття приналежності до творчої еліти КНУКіМ? (але й вимоги до вас будуть релевантними! Навіть від самого ректора, адже «ви ж піарники!»)"
Cофія Пінаєва
Cофія Пінаєваpr-manager та керівник відділу продажів у міжнародній Edtech компанії «MarketGuru»
Рік випуску: 2021
Відгук
"Навчання в КНУКіМ можна порівнювати із захопливою подорожжю у світ реального піару, з усіма своїми плюсами та мінусами. Чотири роки пройшли непомітно, бо щодня наше студентське життя було наповнене яскравими подіями: від пар з улюбленими викладачами до різних майстер-класів з акулами українського піару. Запали у душу такі предмети, як «Практика рекламної та pr діяльності» з Богушем Д.О., «Риторика» з Дмитренко Н.В., «Іміджелогія» з Рибаченком В.Ф., «Геобрендинг» з Вороновою В.В. та інші. Щиро вдячна університету за можливість розкривати свої сильні риси. "
Анастасія Самойленко
Анастасія СамойленкоАсистент комерційного відділу
Рік випуску: 2019
Відгук
"Вже пройшло декілька років як я закінчила КНУКіМ, за спеціальністю реклама та зв'язки з громадскістю. Це були 4 чудові роки навчання. Перевагою, на мій погляд, було акцентування на практиці, бо 2-3 місяці на рік, ти міг пізнавати світ не тільки теорії, а й що важливо практики. Розвивати свої вміння і навички та здобувати такий важливий досвід. Мені подобалися майстер-класи, де запрошенними гостями були відомі для мене люди та професіонали. Також, я обожнювала багатьох викладачів, за їх ставлення до студендів - ввічливіть, взаємоповага, підтримка та свобода самовираження. Круто що ти можеш бути собою, шукати свій шлях у житті і ставати тим ким бажаєш."
Світлана Сінченко
Світлана СінченкоPR-менеджер, інфлуенс-маркетолог
Рік випуску: 2019
Відгук
"КНУКіМ — це майданчик для самореалізації. Тут можна знайти себе, зрозуміти, чим хочеш займатися чи, як мінімум, розпочати цей шлях. А як правильно рухатися у бажаному напрямку та згідно з якими базовими правилами, підкажуть викладачі, у яких є розуміння сфери, "правил гри" та головне — орієнтир на практичні вміння. І так, КНУКіМ познайомив мене з PR-агентством, куди я потрапила на практику, і згодом працювала PR-менеджером протягом більш ніж 4-х років: розвивала всеукраїнські проєкти та особисті бренди."
Сергій Стаднюк
Сергій Стаднюк журналіст XSPORT
Рік випуску: 2020
Відгук
«Із перших курсів помітний ухил занять до практики. Вже до кінця другого навчального року більшість групи працювала за спеціальністю. Викладачі не «обрубують крила» студентам. Дозволяють експериментальний підхід до виконання роботи, заохочують творчість. А головне — вчать учитися. Це дозволило фактично без перехідного періоду влитися у професію.»
Марія Халаімова
Марія Халаімоваpr-manager та керівник відділу продажів у міжнародній Edtech компанії «MarketGuru»
Рік випуску: 2021
Відгук
«Якби я повернулася в минуле і могла знову вибирати, куди вступати, я знову пішла б у КНУКіМ. Тут я зрозуміла, що рухаюся у правильному напрямку та змогла намітити новий вектор розвитку для себе – веб дизайн. Велика подяка за це багатьом викладачам, які в цікавій формі давали актуальний та корисний матеріал. Загалом, я не впевнена, що йшла б щоранку із задоволенням на роботу, якби в моєму житті не було цих 4 років у КНУКіМ.»
Лілія Шамрай
Лілія Шамрай Маркетолог мережі фітнес-клубів Fitness by Grek
Рік випуску: 2021
Відгук
«Обираючи спеціальність «Журналістика» з нахилом на «рекламу та PR» я і подумати не могла, що мене повністю занесе у світ брендингу, піару та просування компаній. Але університет закохав саме в цю сферу та дав базу для роботи: це основи піару, реклами, дизайну, журналістські навики та розвинув безліч особистих якостей хорошого спеціаліста, а саме: оперативність, креативність, винахідливість, комунікабельність та інше. Я впевнена, що той, хто дійсно хоче вчитися й розвиватися — той зможе взяти максимум для цього в університеті, а потім йти у «вільне плавання» та відточувати свої здібності. А я в свою чергу вдячна університету за насичене студентське життя, змістовні дисципліни та ту основу, яку я заклала в себе там під час навчання.»
Ірина Шилінговська
Ірина Шилінговська маркетолог Binotel
Рік випуску: 2019
Відгук
«Щоразу, коли хтось дізнається, що я працюю за спеціальністю — дивується. Та й я в принципі вважаю себе щасливицею, бо обирала спеціальність та універ чисто за покликом серця. Можливо, я не писала 100500 курсових, але завдяки викладачам кафедри Піару я натренувала наглядність, креативність та вміння адаптуватися у сфері. Гадаю, це значно цінніше. Згадую з теплом студентське життя і точно не хотіла б нічого в ньому міняти»
Ярослав Яцевський
Ярослав Яцевськийпомічник-консультат народного депутата України
Рік випуску: 2021
Відгук
"Навчатись на Кафедрі зв’язків з громадськістю і журналістики в Київському національному університеті культури і мистецтв – це точно було моє одне з правильних рішень. Коли студент-першокурсник потрапляє в медіасередовище, про яке мріяв, а потім – досягає класних результатів по закінченню, – яскравий приклад того, що університет дає багато. На собі пересвідчився. Скажу відверто, університет для мене був таким крутим «міксом» – профільних дисциплін, професійних викладачів-практиків, практики вже з 1 курсу і до всього – драйвового студентського життя. А моя кафедра – моїм натхненником і першим досвідом у роботі. Також – дала багато зв’язків і друзів на роки."
Ірина Гарачковська
Ірина ГарачковськаЖурналіст PR-відділу
Рік випуску: 2021
Відгук
"Університет культури - це історія не про постійне навчання, монотонні лекції та безмежну кількість домашнього завдання. Це епіцентр майстерності, місце натхнення, рівноваги знань та практики, щирих посмішок та висококваліфікованих наставників. Зірковий виш, де з найбільшою силою проявляється творчість, креатив, професіоналізм та унікальність. Можу сказати відверто - це місце справді успішних та щасливих людей."
Софія Шуляковська
Софія Шуляковська Менеджерка з комунікацій бренду FROLOV
Рік випуску: 2017
Відгук
Відверто зізнаюсь в коханні своїй кафедрі Реклами та PR та всім її викладачам. Саме завдяки їм мій університетський досвід сформував багато моїх професійних навичок і на практиці, не просто в теорії допоміг зрозуміти, чим насправді є реклама та PR. Це був той випадок, коли на пари завжди хотілося бігти, слухати й по-хорошому сперечатися з викладачами, обговорювати з ними різні кейси й мати свободу втілювати свої проєкти під їх менторством. Завжди з теплотою буду згадувати цей час, хоча він і був моментами складним, але точно незабутнім!
Анастасія Гончарук
Анастасія Гончарук Startup's Head of PR
Рік випуску: 2020
Відгук
«Щоразу, коли хтось дізнається, що я працюю за спеціальністю — дивується. Та й я в принципі вважаю себе щасливицею, бо обирала спеціальність та універ чисто за покликом серця. Можливо, я не писала 100500 курсових, але завдяки викладачам кафедри Піару я натренувала наглядність, креативність та вміння адаптуватися у сфері. Гадаю, це значно цінніше. Згадую з теплом студентське життя і точно не хотіла б нічого в ньому міняти»
Поліна Шульженко
Поліна Шульженко рекламіст "Громадського радіо"
Рік випуску: 2021
Відгук
«Я мала змогу 4 роки перебувати у стінах КНУКіМ навчаючись на факультеті «Журналістика і міжнародні відносини», спеціальність - реклама та PR. Після чого я зробила найбільшу в своєму житті помилку - вступила до іншого університету… Я просто хотіла навчатись заочно, адже в КНУКіМ очна форма навчання магістрів. А тепер жалкую! Краще б я очно навчалась (назараз взагалі дистанційне навчання), аніж в іншому університеті на подібній заочці. КНУКіМ - це найкращий університет! І я це кажу з гордістю, адже маю змогу порівняти з (рейтингово) одним з кращих університетів в країні. КНУКіМ - університет можливостей і натхнення, університет який навчає знати собі ціну та працювати тільки в кращих умовах. Університет без корупції, повністю порушуючий стереотипи по типу «змушують ходити на концерти і тд». Особисто я один раз мала змогу побувати на концерті Михайла Поплавського, і це щиро за своїм бажанням! Назараз я обіймаю посаду рекламіста на «Громадському радіо». КНУКіМ – найкращий!"
logo-bottom2.jpg

Зв'язки з громадськістю і реклама

Тележурналістика та новітні медіакомунікації

Інтернет-журналістика та блогінг

Медіакомунікації та діджитал продакшн

Консультують:

© 2023 Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики.